Πέμπτη, 16 Απριλίου 2015

ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΚΟΖΑΝΗ...


Στα πλαίσια της 6ης αγωνιστικής του 31ου ΠΠΠΔΣ η ομάδα μας αντιμετωπίζει, σε εκτός έδρας αναμέτρηση, την ομάδα του ΔΣ Κοζάνης. Η ομάδα αναχωρεί την Παρασκευή στις 12:00 από τον παλιό σταθμό των τραίνων, στο Αγρίνιο, με λεωφορείο. Ο αγώνας θα γίνει Σάββατο στο γήπεδο Μαυροπηγής Κοζάνης (φυσικό χόρτο) και ώρα 12:00. Επιστροφή μετά το παιχνίδι, αφού το τραπέζι των συναδέλφων θα γίνει το βράδυ της Παρασκευής. Η διανυκτέρευση θα γίνει εντός της πόλης.

Τετάρτη, 8 Απριλίου 2015

ΑΧΙΛΛΕΙΟΝ

video

video

ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΤΣΙ ΚΟΤΑΣ

video

ΠΡΩΪΝΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

video

ΤΙ ΖΗΤΑΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ; ΑΥΤΟ...

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

Α΄  ΟΜΙΛΟΣ 


1η   ΑΓΩΝ.
6η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ – Δ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ
0-0

Δ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ – Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ
0-4
0-2 α.α.
Δ.Σ. ΒΕΡΟΙΑΣ – Δ.Σ. ΣΕΡΡΩΝ
2-0 α.α.
2-0 α.α.



2η   ΑΓΩΝ.
7η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ -  Δ.Σ. ΒΕΡΟΙΑΣ


Δ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ – Δ.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ


Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ– Δ.Σ. ΣΕΡΡΩΝ
2-0 α.α.




3η    ΑΓΩΝ.
8η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΣΕΡΡΩΝ– Δ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ


Δ.Σ. ΒΕΡΟΙΑΣ - Δ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
2-0 α.α.

Δ.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ – Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ





4η    ΑΓΩΝ.
9η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ – Δ.Σ. ΒΕΡΟΙΑΣ
2-1

Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ -  Δ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ
5-1

Δ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ– Δ.Σ. ΣΕΡΡΩΝ
2-0 α.α.




5η    ΑΓΩΝ.
10η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΣΕΡΡΩΝ - Δ.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ 
0-2 α.α.

Δ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ - Δ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 


Δ.Σ. ΒΕΡΟΙΑΣ – Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ
2-2


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΝΙΚΕΣ
ΙΣΟΠΑΛ.
ΗΤΤΕΣ








1
Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ
5
13
15-3
4
1
0
2
Δ.Σ. ΒΕΡΟΙΑΣ
5
10
9-4
3
1
1
3
Δ.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ
3
7
4-1
2
1
0
4
Δ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
4
3
2-8
1
0
3
5
Δ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ
2
1
1-5
0
1
1
6
Δ.Σ. ΣΕΡΡΩΝ
5
0
0-10
0
0
5










ΔΕΥΤΕΡΟΣ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΠΡΩΤΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΤΡΙΤΟ
ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ




Δ.Σ. ΒΕΡΟΙΑΣ
1 (1 ΑΓΩΝΑ)
0 (1 ΑΓΩΝΑ)
1  (2 ΑΓΩΝΕΣ)
Β΄  ΟΜΙΛΟΣ 


1η   ΑΓΩΝ.
6η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ.  ΞΑΝΘΗΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
2-0
2-3
Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
1-2

ΡΕΠΟ: Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ





2η   ΑΓΩΝ.
7η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ
3-0

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
1-1

ΡΕΠΟ: Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ





3η    ΑΓΩΝ.
8η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
0-2

Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
0-0

ΡΕΠΟ: Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ





4η    ΑΓΩΝ.
9η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
2-1

Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ – Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


ΡΕΠΟ: ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ





5η    ΑΓΩΝ.
10η   ΑΓΩΝ.



ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3-0

Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ – Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ
2-2

ΡΕΠΟ: Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ




ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΝΙΚΕΣ
ΙΣΟΠΑΛ.
ΗΤΤΕΣ








1
Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
4
9
7-4
3
0
1
2
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
5
8
7-5
2
2
1
3
Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
4
5
5-5
1
2
1
4
Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ
4
4
6-8
1
1
2
5
Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
3
1
2-5
0
1
2











ΔΕΥΤΕΡΟΣ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΠΡΩΤΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΤΡΙΤΟ
ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ




ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
3 (1 ΑΓΩΝΑ)
1(1 ΑΓΩΝΑ)
4 (2 ΑΓΩΝΕΣ)

Γ΄  ΟΜΙΛΟΣ 



1η   ΑΓΩΝ.
6η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ – Δ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
4-0

Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝ.
1-4
1-0
ΡΕΠΟ: Δ.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ





2η   ΑΓΩΝ.
7η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Δ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ
7-0

Δ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1-1

ΡΕΠΟ: ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝ.





3η    ΑΓΩΝ.
8η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Δ.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
1-2

ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝ. – Δ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
6-0

ΡΕΠΟ: Δ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ





4η    ΑΓΩΝ.
9η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝ.
1-1

Δ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ – Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


ΡΕΠΟ: Δ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ





5η    ΑΓΩΝ.
10η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Δ.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
0-2

ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝ. – Δ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ
5-1

ΡΕΠΟ: Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ




ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Γ΄ ΟΜΙΛΟΥ


Α/Α
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΝΙΚΕΣ
ΙΣΟΠΑΛ.
ΗΤΤΕΣ








1
ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝ. ΘΕΣ.
5
10
16-4
3
1
1
2
Δ.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
4
10
12-2
3
1
0
3
Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4
4
4-7
1
1
2
4
Δ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ
3
3
5-12
1
0
2
5
Δ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
4
1
1-13
0
1
3










ΔΕΥΤΕΡΟΣ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΠΡΩΤΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΤΡΙΤΟ
ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ




Δ.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
1 (1 ΑΓΩΝΑ)
3 (1 ΑΓΩΝΑ)
4 (2 ΑΓΩΝΕΣ)
Δ΄  ΟΜΙΛΟΣ 


1η   ΑΓΩΝ.
6η ΑΓΩΝ.



ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΗΛΕΙΑΣ – Δ.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
5-0
5-1
Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Δ.Σ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
4-1

Δ.Σ. ΠΑΤΡΑΣ – ΝΟΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
2-1




2η   ΑΓΩΝ.
7η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΠΑΤΡΑΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΗΛΕΙΑΣ


Δ.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ – Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2-4

ΝΟΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
4-2




3η    ΑΓΩΝ.
8η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Δ.Σ. ΠΑΤΡΑΣ
4-0

Δ.Σ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Δ.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
3-0

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΗΛΕΙΑΣ – ΝΟΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝ





4η    ΑΓΩΝ.
9η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΠΑΤΡΑΣ – Δ.Σ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
4-1

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΗΛΕΙΑΣ – Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ


ΝΟΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ





5η    ΑΓΩΝ.
10η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ – Δ.Σ. ΠΑΤΡΩΝ
1-3

Δ.Σ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΗΛΕΙΑΣ
2-6

Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΟΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
2-1



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Δ΄ ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΝΙΚΕΣ
ΙΣΟΠΑΛ.
ΗΤΤΕΣ








1
Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
4
12
14-4
4
0
0
2
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΗΛΕΙΑΣ
3
9
16-3
3
0
0
3
Δ.Σ. ΠΑΤΡΩΝ
4
9
9-7
3
0
1
4
ΝΟΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
3
3
6-6
1
0
2
5
Δ.Σ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
5
3
9-18
1
0
4
6
Δ.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
5
0
4-20
0
0
5










ΔΕΥΤΕΡΟΣ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΠΡΩΤΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΤΡΙΤΟ
ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ




ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΗΛΕΙΑΣ
0 (0 ΑΓΩΝΕΣ)
0 (0 ΑΓΩΝΕΣ)
0 (0 ΑΓΩΝΕΣ)

Ε΄  ΟΜΙΛΟΣ 



1η   ΑΓΩΝ.
6η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ – Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
0-0
0-3
ΣΟΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 2014 ΑΘΗΝΩΝ
4-0
7-0
ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1-1
1-1



2η   ΑΓΩΝ.
7η   ΑΓΩΝ.



ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ
1-0

Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΣΟΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
3-0

Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 2014 ΑΘΗΝΩΝ

1-0



3η    ΑΓΩΝ.
8η   ΑΓΩΝ.



ΣΟΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
1-0

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 2014 ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1-6

Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ – Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5-3




4η    ΑΓΩΝ.
9η    ΑΓΩΝ.



ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 2014 ΑΘΗΝΩΝ
4-0

Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ – ΣΟΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
0-5

Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
0-1




5η    ΑΓΩΝ.
10η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
1-1

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 2014 ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ
1-4

ΣΟΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ




ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Ε΄ ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΝΙΚΕΣ
ΙΣΟΠΑΛ.
ΗΤΤΕΣ








1
Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
6
14
14-2
4
2
0
2
ΣΟΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
5
12
17-3
4
0
1
3
ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
6
9
8-4
2
3
1
4
Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ
6
7
9-13
2
1
3
5
Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5
5
6-8
1
2
2
6
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 2014 ΑΘΗΝΩΝ
6
0
2-26
0
0
6










ΔΕΥΤΕΡΟΣ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΠΡΩΤΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΤΡΙΤΟ
ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ




ΣΟΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
0 (1 ΑΓΩΝΑ)
3 (1 ΑΓΩΝΑ)
3 (2 ΑΓΩΝΕΣ)
ΣΤ΄  ΟΜΙΛΟΣ 



1η   ΑΓΩΝ.
6η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ – ΔΡΑΚΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
0-1

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΧΑΝΙΩΝ
5-2

ΡΕΠΟ: Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ





2η   ΑΓΩΝ.
7η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ


ΔΡΑΚΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
4-2

ΡΕΠΟ: Δ.Σ. ΧΑΝΙΩΝ





3η    ΑΓΩΝ.
8η   ΑΓΩΝ.



ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


Δ.Σ. ΧΑΝΙΩΝ – ΔΡΑΚΩΝ ΑΘΗΝΩΝ


ΡΕΠΟ: Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ





4η    ΑΓΩΝ.
9η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Δ.Σ. ΧΑΝΙΩΝ
0-1

Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ – ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
2-0

ΡΕΠΟ: ΔΡΑΚΩΝ ΑΘΗΝΩΝ





5η    ΑΓΩΝ.
10η   ΑΓΩΝ.



ΔΡΑΚΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


Δ.Σ. ΧΑΝΙΩΝ – Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ

0-1
ΡΕΠΟ: ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  ΑΘΗΝΩΝ




ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  ΣΤ΄ ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΝΙΚΕΣ
ΙΣΟΠΑΛ.
ΗΤΤΕΣ








1
ΔΡΑΚΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
2
6
5-2
2
0
0
2
Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
3
6
3-1
2
0
1
3
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
3
3
7-8
1
0
2
4
Δ.Σ. ΧΑΝΙΩΝ
3
3
3-6
1
0
2
5
Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
1
0
0-1
0
0
1












ΔΕΥΤΕΡΟΣ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΠΡΩΤΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΤΡΙΤΟ
ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ




Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
0 (1 ΑΓΩΝΑ)
3 (1 ΑΓΩΝΑ)
3 ( 2 ΑΓΩΝΕΣ)